Adcash

Komisyon Tipi:... CPM, CPA
Minimum Ödeme: ...€ 100
Ödeme Sıklığı: ...NET 30
Ödeme Şekli:...Paypal, Payoneer, Havale
Ülke:... Fransa
İletişim: contact@adcash.com
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
5.408 kez okundu

adcash

Adcash İnceleme

Adcash bünyesinde CPM ve CPA reklamları barındıran çok kaliteli bir reklam ağı olup bir çok site ile sorunsuzca çalışmaktadır.

Hedef kitlenizin konumu önemli olmadan, dünya çapı tekliflerimiz mükemmel şekilde ihtiyaçlarınıza adapte edilmiştir. Tüm uluslararası trafiğinizi 249 ülke ve bölgelik yüksek eCPM’ler ile değerlendirin.

Mobil trafikten yararlanarak gelirlerinizi yükseltin. Ölçeklenebilir mobil çözümlerimiz tüm mobil cihazlar üzerinde ek para kazanma fırsatları sağlamak için özellikle tasarlanmıştır.

Size sektörün önde gelen ve iyi dönüş yaparak para kazandıran tekliflerini sunmak için kaliteli marka reklam verenleri ile çalışmaktayız.

Şu anda platformda bulunan 1000’nin üzerinde aktif kampanya ile kitlenize en uygun olanları hedefleyebiliriz.

Doğruluk ve hassasiyet için tasarlanan, istatistik panelimiz reklam envanterinizin performansını canlı olarak izlemenizi sağlar.

Tarih ve özel kriterleri belirterek veri ile ilgili değerli raporlar oluşturun.

Fatura geçmişinize genel bakış ile ödemelerinizi zamanında alın. Ödemeleri NET +30 modelinde Banka havalesi, PayPal, Payoneer, Skrill veya Webmoney üzerinde yapıyoruz.

Ödemenizi her ayın başında 1 ve 10 günlerinin arasında talep edin. Bu arada talep yapılması için hesapta en az biriken miktar €100 olmalı.

Forumdaki Konuya Git

 

2014-08-01 17_04_53-Adcash® Reklam Ağı _ Uluslararası Reklam Platformu

Kullanıcı Paneli


Originally posted 2015-09-19 00:18:59.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

“Adcash” için 9 Yorum

 • adcash güzel bir firma, hem köklü hem bir çok reklam veren ile çalışıyor, eksi yönü kazanç 100 euro olduğunda çekilebiliyor.

 • Adcash cok ıyı fırma kaliteli ,ödemenin euro olmasıda ayrı bir güzellik .200 euro aylık odeme almaktayım Herkese tavsıye ederim 😉

 • Hakan Arıkan :

  Galaksi üzerinde bunun kadar az para veren bir firma yok, resmen sömürü düzeni.

  Şöyle diyim, 8 milyon gösterime 40 euro, ortalama 10.000 tıktan fazla var. Neyse ya, googleadsenseden başkası yalan!

 • Ümit Kartal :

  Kesinlikle uzak durulması gereken dolandırıcı reklam firmalardan bütün emeğinizi hiçe sayıp fraud diyerek kesinlikle ödeme yapmıyorlar. Google adsense dışında bende çoğu firmayı tavsiye etmiyorum..

 • Günlük Reklam GÖsterim 4.773 Reklam Gösterim 95 Popads,Banner,ve Site Under Kullanmama rağmen Aldığım Miktar 0.95 Euro Adaleti Şaşırttı.. Önderebilceğiniz Bu Gösterim ve Tıklanmaya Göre Alabilceğim İyi Site varsa Söylerseniz sevinirim

 • 95 Reklam tıklaması olucak

 • berbat kotu alcaklar

Yorum Yapabilirsiniz