ADCater (Kapandı)

Komisyon Tipi:... CPM
Minimum Ödeme: ...30 TL
Ödeme Sıklığı: ...Aylık
Ödeme Şekli:...Havale, Paypal
Ülke:... Türkiye
İletişim: turkey [at] adcater.com
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
2.488 kez okundu

logo

Sitenize uygun reklam tiplerini seçin, hemen kazanmaya başlayın. Kazancınız her ay düzenli olarak hesabınıza yatsın.

ADCater’da her gösterim kazandırır. Tıklamalarla uğraşmadan sadece gösterim yaparak kazancınızı garantileyin.

ADCater bünyesinde barındırdığı tüm site sahipleri ve yayıncılarına her gösterim para kazandırır ilkesiyle kesintisiz hizmet vermektedir.

ADCater yayıncı sisteminde her site ve her yayıncı ayrı olarak değerlendirilir. CPM olarak hizmet alan yayıncılarımız sitelerine yerleştirdikleri reklam kodlarımız ile reklamlarını anlık yayınlamaya başlarlar.

ADCater’da kurduğumuz altyapıda yayıncılar siteye ilk üyeliklerinden sonra reklamlarını yerleştirir ve güncel kazanç oranlarından faydalanırlar. Bir kaç ay içinde yayıncıların koydukları reklam alanları sistem tarafından otomatik değerlendirilir. Eğer yayıncılar koydukları reklam alanlarını iyi bir şekilde optimize ederse sistem tarafından otomatik olarak ödüllendirilerek o reklam alanının kazancı yükseltilir.

Örnek verecek olursak; 1 CPM başına 0.05 TL (5 Kuruş) kazandıran bir reklam alanı, yayıncının sitesinde iyi optimize edilmişse oran yükseltilerek 0.05’ün üzerine taşınır. Bu sayede o reklam alanı yayıncıya daha çok kazandırmaya başlar. Sistem mimarimizde tüm siteler ve tüm reklam alanları için bu kazanç oranları ayrı olarak hesaplanır.

ADCater diğer reklam networklerinin aksine size hangi reklam alanından ne kadar kazanabileceğinizi anlık olarak gösteren bir tabloya sahiptir. Bu tablo sayesinde reklam alanlarınızı optimize edebilir, kazancınızın istatiksel olarak hesabını yapabilirsiniz. Tabloya yayıncı girişi yaptıktan sonra “Oranlar” kısmından ulaşabilirsiniz.

Sizde yayıncı olmak istiyorsanız hemen ADCater ağına katılın.


Mevcut Değil

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , ,

“ADCater (Kapandı)” için 1 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz