Admitad – Ortaklık Programı

Komisyon Tipi:... CPA, Satış Ortaklığı
Minimum Ödeme: ...30 TL
Ödeme Sıklığı: ...Haftalık
Ödeme Şekli:...Paypal, Webmoney, Havale
Ülke:... Türkiye
İletişim: pr@admitad.com
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
4.865 kez okundu

Admitad – Ortaklık Programı

Admitad – Ortaklık Programı CPA & Satış ortaklığı modeli ile çalışan bir reklam ağıdır. Yayıncıların ziyaretçilerini hedeflenen işlemleri gerçekleştirmeleri amacıyla reklamverenlerin sayfalarına yönlendirdikleri dönüşüm başına ödeme (CPA) modeliyle çalışan bir affiliate network’üdür. Bu şekilde reklamveren satışlarının kontrolünü sağlar, yayıncı ise trafiğini kazanca dönüştürür.

Web sitenize reklam araçlarını ekleyin ve ziyaretçilerin kayıt olma, başvuru yapma veya satın alma gibi her işleminde para kazanın!

Yüksek dönüşüm oranları ve cazip promosyonlara sahip mükemmel tekliflerimizi kullanarak büyük kazançlar elde edeceksiniz

Eşsiz raporlama ve analiz araçlarımızı kullanarak trafik kanallarını en etkin şekilde takip edip dönüşüm ve kazanç oranlarını arttıracaksınız!

Admitad - Ortaklık Programı

Admitad - Ortaklık Programı

Admitad - Ortaklık Programı

Kullanıcı Paneli


Mevcut Değil

Originally posted 2017-04-23 06:58:32.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , ,

“Admitad – Ortaklık Programı” için 4 Yorum

  • şuana kadar affiliate işini en düzgün yapan şirket.. 2 ay ödeme yapmayan reklamaction ve gelirortaklari gibi dolandırıcı türk firmalardan kurtulmanıza sebep olacak türkiyede ofisi olan uluslar arası şirkettir.Türkiyede affiliate işi düzgün yapılmıyor yayıncılar sürekli mağdur ediliyor fraud activity saçmalığı söylenerek paranızı türk network kalır.Admitad.com paranızı hiçbir zaman kalmaz herzaman ödeminizi alırsınız.

  • Dolandırıcıdır başka bi açıklaması yoktur.Sebep göstermeden bütün kazancınızı reddederler sesini çıkarmaz admitad.Bulaşmayın ağır dolandırıcıdırlar

  • Deneyeceğim. Burdan size yorumlarimi yazacağım. Ilk olarak destek geçerken harika beğendim sistemide uzun çalışacağım.

  • Ben reklam aldım ancak para hâlâ gelmedi

Yorum Yapabilirsiniz