Adtriplex

Komisyon Tipi:... CPA, Gelir Payı
Minimum Ödeme: ...50 TL
Ödeme Sıklığı: ...Aylık
Ödeme Şekli:...Paypal, Havale
Ülke:... Türkiye
İletişim: info@adtriplex.com
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
3.505 kez okundu

adtriplex-logo

Adtriplex İnceleme

Adtriplex affiliate marketing tarzında işleyen bir reklam ağıdır, Adtriplex’e üye olduğunuzda anlaşmalı olunan programlara (reklamverenlere) başvuru yapabilirsiniz. Kabul edilen programlara ait banner tiplerini sitenizde yayınlayarak ziyaretçilerin yaptığı alışveriş, üyelik ve anket gibi aktivitelerden gelir elde edebilirsiniz.

Anlık raporlama sistemiyle an itibariyle kazançlarınızı takip edebilir, biriken kazancınız 50 TL sınırına ulaştığında banka veya paypal hesabınıza sorunsuz bir şekilde aktarma talebinde bulunabilirsiniz.

adtriplex ile para kazan

Reklam gelirini, reklam performansının hak ettiği gerçek seviyeye ilk kez biz getiriyoruz. Adtriplex sayesinde web sayfan ile daha önce hiç olmadığı kadar kolay para kazanıyorsun. Bunun için adtriplex’e kolayca yayıncı olarak kaydol ve Affiliate Marketing’in sağladığı avantajlardan yararlanmaya başla.

Konseptimiz çok kolay ve başarılı: Nasıl çalıştığını biz sana gösteriyoruz:

Beni tıkla!

Reklam araçlarından birine tıklayan ziyaretçi mağaza sahibinin internet sitesine ulaşır. adtriplex, sana ait reklam araçlarına yapılan tıklamaları kaydeder. Bu işlemin sana ait olduğunu belirler ve bunu mağaza sahibine iletir.

Beni satın al!

Ziyaretçin o mağazadan bir ürünü satın aldığında, sen de komisyonunu alırsın. Ziyaretçin satın almaktan vazgeçip mağazayı terk etse bile, sonrasında 60 güne kadar mağazaya yeniden gelip alışveriş yaptığında, yine de komisyonunu alırsın.

Ödeme Yap!

Bir ürün başarıyla satın alındığında bu bilgi, mağaza sahibi tarafından adtriplex’e hemen bildirilir. Satış bizim tarafımızdan onaylandıktan sonra, söz konusu komisyon hesabına eklenir.

2014-08-27 09_52_57-login.adtriplex.com_Shared_Overview.aspx

Kullanıcı Paneli


Mevcut Değil

Originally posted 2015-09-29 20:35:44.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapabilirsiniz