AReklam

Komisyon Tipi:... CPM, CPC, CPA, PopUp, Satış Ortaklığı, CPV, XML Feed, Mobil Reklam
Minimum Ödeme: ...100 TL
Ödeme Sıklığı: ...15 - 30 Gün
Ödeme Şekli:...Paypal, Havale
Ülke:... Türkiye
İletişim: opt@areklam.co - Tel: 0 850 885 04 68
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
4.863 kez okundu

logo

AReklam = Fix Cpm + Branding + Perfomans

AReklam, 2012 yılında dijital medyanın iş ve günlük hayatımızda oynayacağı rolün önemi ve doğacak olan profesyonel hizmet ihtiyacı düşünülerek kurulmuş, “internet reklamcılığı” konusunda uzmanlaşmış bir reklam ajansıdır.

Şirketlerin dijital mecrada tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek konumda olan AReklam, başarının uzun soluklu işbirlikleri ile yakalanabileceğinin bilincindedir. Her kurum ve kuruluşun dijital medyada yer almasının kaçınılmaz olduğu günümüzde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözüm ortağınız olarak tecrübe ve bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı amaçlıyoruz.

AReklam CPM, CPC, CPL, CPA,CPE gibi birçok reklam türleriyle yayıncılara hizmet sağlamaktadır.AReklam 10 farklı kategoride 4500‘den fazla internet sitesi ile aylık 2 Milyar reklam gösterimi yapmaktadır.

AReklam yayıncılara daha iyi hizmet sunabilmek için Google, Appnexus, Rubicon,Pubmatic, Criteo,  RTBhouse, Twitter, Facebook gibi platformlarla iş birliği içerisindedir.

Areklam ödeme sistemi tamamen tüm reklam modellerinde Fix CPM olarak çalışmaktadır.Yayıncıların kazançlarına herhangi bir kesinti yapılmadan kazanç paneline yansıtılmaktadır.Yayıncı raporlama panelı anlık kazançları yansıtmaktadır.

S0kaZ0p

vxNKRXE

UEC4CLp

hArpfrm


Mevcut Değil

Originally posted 2015-10-12 21:40:19.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

“AReklam” için 5 Yorum

  • vallahi yemin ederim areklam üstüne bir firma tanımadım harika yalnızca intersitial reklamlarına 1000 gösterime 2 tl veriyo zam yapsalarda 3 tl olsa bu firma türkiyede fazlasıyla tutulur öyleki ben çok memnunum http://www.guncelforum.org adresinde reklamlarını görebilirsiniz yalnız intersitial reklam haricindekilerin sabit fiyatlandırmasını panelimde göremiyorum sebebi nedir bilmiyorum 1 aydır 1000 gösterim ücretlendirmesi yok o kötü işte.

  • Ben de sitemde az önce aktif ettim. Biraz deneyelim bakalım denildiği gibi çıkacak mı. Umarım hüsrana uğramayız. Teşekkürler.

  • Dünyada ilk kez bedava popunder reklam . Bedava reklam yapın reklamveral.tk

  • Areklam’ın battığı ve ödeme yapamadığına dair konuşmalar var. Kimsede de areklam yayını yapmıyor artık.

  • Biz ödemelerimizi almaya devam ediyoruz. Siteniz yada yaptığnız politika ihlalleri ile ilgilidir. Yıllardır çalışıyoruz ve tıkır tıkır ödeme alıyoruz.

Yorum Yapabilirsiniz