2014-09-23 12_10_53-Sitenizden Para Kazanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler _ AdsLook - Reklam Ağı List

Sitenizden Para Kazanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sitenizden para kazanmaya başlarken bazı unsurlara dikkat etmelisiniz, bunlar ileride sorun olabilir ve hem sayfalarınız yavaşlar hemde çok sayıda ziyaretçi kaybedebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken unsurları şöyle sıralayabiliriz.

Mesela sitenize reklam alırken aşırıya kaçmayın. Sitenizde aşırı bir reklam yığılması oluştuğunda sitenizde kirlilik oluşur ve ziyaretçileriniz bundan rahatsız olabilir.

Sitenize pop-up reklam almaktan kaçının. Banner reklamları alın. Reklam firmalarını denemek istiyorsanız mutlaka kaliteli bir reklam firması ile anlaşmalısınız.

İnternette sahte reklam firmaları bulunmaktadır. Bunlar size boş zaman kaybına yol açar.

attention-98643_640Sitenizde tanıtım yazı paylaşırken de dikkatli olmalısınız.

Sitenizde güncel içerik yerine sürekli reklam paylaşırsanız ziyaretçileriniz rahatsız olur ve sitenizden soğuyabilirler. Buda zamanla ziyaretçi ve aktifliğinizi kaybetmenize neden olur.

Sitenizden sattığınız linklere dikkat edin. Google sizi her siteye link vermekten cezalandırabilir. PR değerinizi düşürebilir.

Sitenizden para kazanırken ziyaretçilerinizi rahatsız etmemelisiniz. Düzenli bir şekilde işinizi yürütmeye çalışmalısınız. Hem sitenizin aktifliğini bir yandan devam ettirmelisiniz, hem de sitenizden gelen kazancınızı kontrol etmelisiniz. 

Yazar:
AZRaeLeM

Bu nedenle sizler için en çok kullanılan reklam firmalarını deniyoruz ve paylaşıyoruz.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi