2014-09-07 00_32_53-http___kesinpara.com_wp-content_uploads_2013_07_money.jpg için Google Görsel Son

Web Sitenizden Para Kazanma Taktikleri 

Web site sahibi iseniz ve sitenizden para kazanmak istiyorsanız mutlaka bu yazımızı okumalısınız. Bu yazımızda sizlere emek verip kurduğunuz web sitenizden kazanç elde etmeyi anlatacağız. Her yerde olan anlatımların dışında kendi bilgilerimiz ve tekniklerimizi de sizlere anlatacağız. Anlattığımız taktikleri uygulayarak web sitenizden para kazanabilirsiniz. 

Web sitenizden para kazanmak istiyorsanız öncelikle sitenizi kaliteli site konumuna getirmelisiniz. Sitenizden para kazanmak istiyorsanız başta site ziyaretçi sayınızın yüksekgoogle-page-rank[1] olması gerekiyor. Daha sonra ise PageRank değeri, Google İndex sayısı ve Alexa değeri gibi özelliklerinizin yüksek olması gerekiyor. Sitenizin kaliteli olması daha hızlı kazanç sağlamanıza yarar. Sitenizin kalitesi arttıkça kazanacağınız para miktarı da aynı doğrultuda artar. 

Sitenizden para kazanmak istiyorsanız ilk olarak reklam alarak bu işe başlamalısınız. Özel kişilerden reklam alabilirsiniz veya reklam firmalarını deneyebilirsiniz. Önceliğimiz kişi reklamlarıdır. Sitenize reklam almak istiyorsanız webmaster forumlarına üye olmalısınız. Webmaster forumlarında reklam bölümü bulunmaktadır. Bu bölümde sitesine reklam almak isteyenler ve sitesini veya projesinin reklamını vermek isteyen insanlar bulabilirsiniz. Bu kişilerle konuşup, anlaşabilirsiniz. Bu sayede sitenize reklam alabilirsiniz. Bizim kullandığımız en etkili yöntem budur. Sizde webmaster forumlarından birine üye olarak sitenize reklam alabilirsiniz. 

Reklam firmaları ile sitenizden para kazanabilirsiniz. Sitenize kişi reklamları almak istemiyorsanız reklam firmalarını deneyin. Google Adense başta olmak üzere bir çok reklam firması bulunmaktadır. Bu firmalar sitenize bir reklam bannerı ekliyorlar ve bu bannera gelen tıklamalara göre size bir ücret ödüyorlar. Bu sistemi kullanarak ek gelir elde edebilirsiniz. 

ppc-adwords-1024x1000-300x292[1]Reklam dışında da elbette sitenizden ek gelir ede edebilirsiniz. Sitenizde tanıtım yazısı yayınlayarak para kazanabilirsiniz. Webmaster forumlarında sitelerde tanıtım yazısını yayınlatmak isteyen insanlar bulabilirsiniz. Bu kişilerle konuşup ücret karşılığı tanıtım yazılarını sitenizde paylaşabilirsiniz. Sitenizde istediğiniz kadar tanıtım yazısı yayınlatabilirsiniz. Tanıtım yazısı yayınlatabilmeniz için sitenizin PR değerinin yüksek olması lazımdır. Çünkü; tanıtım yazısı yayınlatacak kişiler çoğunlukla sitelerin PR değerlerine önem vermektedirler. 

İlk olarak bu bahsettiğimiz bir kaç yöntemi denemelisiniz. İlk defa sitenizden para kazanacaksanız en etkili yöntemler bunlardır. Sitenize reklam alarak veya tanıtım yazısı yayınlatarak para kazanabilirsiniz.

Öneri: ReklamBux kaliteli reklam verenler ile her boyuttaki yayıncıları bir araya getiren, bünyesinde CPC ve CPM reklam çeşitlerini bulunduran online bir platformdur. ReklamBux İncelemek İçin Tıklayın

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi