Youtube’den Para Kazanma Yöntemleri

Youtube'den Para Kazanma Yöntemleri

Merhaba sevgili okurlar YouTube’den para kazanan bir yazar olarak size hemen anlatıyım…

Youtube’den Para Kazanma, Öncelikle para kazanmaya başlamak için google adsense hizmetine kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemlerini yaşınız reşit değilse yani 18 yaşın altındaysa bir büyüğünüzden kayıt olmasını istemeniz gerekmektedir.

Kayıt başvurusunu hazırlayıp gönderdikten sonra en kısa 1 hafta en fazla 1 ay içerisinde başvurunuzun kabul veya kabul edilmediğine göre mail ile haberdar edileceksiniz.

Kayıt olduktan sonra youtube kanalı kurup videolarınızı gönderin, ardından ayarlardan kanal kısmına gelerek youtube para kazanma yöntemini aktif hale getirmeniz gerekecek, bunun için kısa yol ise adsense paneline girip diğer ürünler kısmından youtube para kazanma ürününü aktif etmeniz gerekecektir.

Google youtube para kazanmanızı aktif hale getirdiğinde videolarınızda reklam bulunacaktır ve her video yükleyişinizde ise video yükleme panelinde para kazanma adlı bir bölüm çıkıcak burdan para kazanmayı aktif hale getirdiğinizde 1-2 dakika içerisinde youtube videonuzu inceledikten sonra reklam videonuzda gözükecektir.

Youtube’den 1 hafta veya 2 hafta içersinde analistik bölümünden kazançlar kısmınıza ve adsense panelinize kazandığınız para gözükmeyecektir ve kısa süre sonra kazançlarınız yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacaktır.Yeni bir video yüklediğinizde 1-2 gün içerisinde videodan kazandığınız para sisteme geçicektir.

Yazar:
dnzark06

 

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi