CpmAffiliation

Komisyon Tipi:... CPM, CPT
Minimum Ödeme: ...€ 50
Ödeme Sıklığı: ...NET 30
Ödeme Şekli:...Paypal
Ülke:... Fr
İletişim: commercial@cpmaffiliation.com
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
4.403 kez okundu

2014-04-24 14_01_30-Cpm Affiliation_ CPM reklam

CpmAffiliation İnceleme

CpmAffiliation (CPM) web sitenize her ziyaret başına para veren reklam ağıdır. Bu ziyaretler kaç defa olursa olsun her ziyaret başına mutlaka para kazanırsınız. CpmAfilliation her türlü siteler için uygundur, tüm yayıncıları ağımıza kabul etmekteyiz. Dünyanın heryerinden reklam verenlerimiz mevcut olup, bir o kadar da yayıncı müşterilerimiz mevcuttur. Bizim istatistiklerimi gerçek zamanlı olup, kendinize ait panelinizden anlık takip edebilirsiniz.

Not: CpmAffiliation çoğu kişinin kullandığı reklam firmasıdır, kullanmalarının nedenleri euro üzerinden kazanç sağlanmasıdır, diğer firmalara göre her zaman bir adım öndedir.  
İkinci ve en büyük nedeni ise, sitenizde görünmesini istediğiniz reklamın 1000 çoğul gösterim başına ne kadar vereceğini kendiniz ayarlamanızdır.  
Eğer bu tutarı yükseltirseniz her zaman CpmAffiliation reklamları çıkmayabilir bu nedenle alternatif reklam kodu kısmına farklı bir reklam firmasının kodunu ekleyin. Böylelikle CpmAffiliation reklamları olmadığı zaman diğer reklam firmasından kazanç sağlarsınız.


Mevcut Değil

Originally posted 2015-10-12 12:00:42.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

“CpmAffiliation” için 7 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz