G2A Goldmine – Satış Ortaklığı

Komisyon Tipi:... Satış Ortaklığı
Minimum Ödeme: ...10 €
Ödeme Sıklığı: ...Aylık
Ödeme Şekli:...Havale, Paypal, Skrill
Ülke:... Polonya
İletişim: support@g2a.com
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
5.972 kez okundu

G2A Goldmine – Satış Ortaklığı İnceleme

G2A Goldmine - Satış Ortaklığı

G2A Goldmine Güçlü bir jeneratör gibidir Dünyaca önde gelen yazılım şirketleriyle donatılmıştır. Para kazanma biçiminiz insanların ürünleri satın almasına dayanır elbette ki referans linkinizi yada indirim kuponlarınızı kullanarak, ne kadar çok kişi getirirseniz o kadar çok kazanırsınız.

Goldmine size gerçek para kazanma olasılığı sunar. Eğer Aktif bir G2A.com müşterisi yada geniş bir çevreniz varsaG2A Goldmine - Satış Ortaklığı Goldmine tamda size göre arkadaşlarınızın ürün satın alımlarından para kazanabilir ve indirim kuponları üretebilirsiniz bu sayede gelirlerinizi arttırabilir ve gerçek bir kazancın kapılarını aralayabilirsiniz

G2A Goldmine’nin diğer satış ortaklığı programlarından ayıran en büyük özelliği ise linkinizden üye olan kişilerin bir seferlik alış verişinde değil, daha sonraki alış verişlerinden de komisyon almanızdır, burada önemli olan sizin linkiniz ile üye olmaları gerekmektedir.

Ödeme için hesabınızda en az 10 € olması gerekmektedir, bu işlemden sonra ödeme yolu için 3 seçeneğiniz bulunacak Skrill, PayPal, yada banka havalesi ile paranız hesabınıza ödenir.

G2A Goldmine - Satış Ortaklığı

Kullanıcı Paneli

 


Mevcut Değil

 

Originally posted 2017-04-11 14:21:46.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , ,

“G2A Goldmine – Satış Ortaklığı” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz