GittiGidiyor

Komisyon Tipi:... CPC
Minimum Ödeme: ...100 TL
Ödeme Sıklığı: ...Haftalık
Ödeme Şekli:...Havale
Ülke:... Türkiye
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
3.018 kez okundu

gg_logo2

GittiGidiyor İnceleme

Web sitenizde yayınladığınız GittiGidiyor reklamlarına yapılan her tıklama başına 15 Kr’a kadar gelir elde edebilirsiniz.

Başlangıçta her site tıklama başına 5 Kr gelir elde eder. Ancak ilerleyen süreçte sitenizin performansı önem kazanır. Çünkü reklamlarınızın dönüşüm oranı arttıkça tıklama başına elde edeceğiniz kazanç da artacaktır.

Raporlarımız haftalık güncellenecek ve bir haftanın sonunda dönüşüm oranına göre tık ücretiniz belirlenecektir. Reklam Yönetimi sayfanızdan güncel tık ücretinizi öğrenebilirsiniz.

Hesabınızın tık ücreti her URL için ayrı ayrı hesaplanır. Sistem, her bir URL’nin performansını (ciro miktarları, aktif üye kayıtları vb.) değerlendirerek her hafta bir tık ücreti atar. Hesabınızdaki bir sitenin tık ücreti, çok verimsiz olduğu durumlarda 0 olarak atanabilir.

İş ortaklığı sistemimizde, dönüşüm oranındaki artışa bağlı olarak kazancın da artırılmasının nedeni, bizimle uzun vadeli çalışmak isteyen siteleri ödüllendirmek ve reklamların uzun süreli yayında kalmasını teşvik etmektir. Ayrıca, ziyaretçi trafiği belirli bir seviyenin üzerindeki sitelere de bu sistem sayesinde daha hızlı kazanç artırma imkanı sunmuş oluyoruz.

2014-12-04 09_39_28-GittiGidiyor İş Ortaklığı Programı

İş ortaklığı programımıza Şirket sitesi olarak da, Bireysel site olarak da katılabilirsiniz. Her iki site şekli için de minimum ödeme limiti 100 TL ‘dir. Bu limite ulaşan veya geçen site sahibinin isteği doğrultusunda, ödemeler her haftanın son iş günü olan Cuma günleri yapılır.

Mevcut Değil

Originally posted 2017-04-23 06:32:33.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapabilirsiniz