İnternetten Para Kazanma Yolları (Link Kısaltma)

İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
3.748 kez okundu

2014-09-09 11_08_28-http___cdn1.tnwcdn.com_wp-content_blogs.dir_1_files_2013_10_URL.jpg için Google

İnternetten Para Kazanma Yolları (Link Kısaltma) 

İnternetten para kazanmak istiyorsanız fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızı dikkatli bir şekilde okuyun. Bir web siteniz veya sosyal medyada popüler bir sayfanız var ise bu kazanç sistemi tam size göredir. Link kısaltma yöntemi ile internetten para kazanabilirsiniz. 

Link kısaltma servislerini kullanarak internetten para kazanmaya başlayın. Link kısaltma servislerinin kısaca mantığı; sizlerin linklerinizi kendi sistemi ile kısa bir hale getirmek ve bu linklerin açılımında reklam göstermektir. Yani sistemden kısalttığınız linki açarken önce reklam çıkacaktır. Daha sonra asıl linkinize yönlendirileceksiniz. Link kısaltma servisi bu linklere eklediği reklamlardan para almaktadır. Sizlere de yine bu reklamlardan aldığı para tıklama karşılığı olarak vermektedir. Bu sistem bu şekilde çalışmasını devam ettirmektedir. Mantığı gördüğünüz gibi oldukça basittir. Bu işte tek önemli unsur tıklamadır. image-1492_1

Güvenilir bir link kısaltma servisine üye olabilirsiniz. Daha sonra ise linklerinizi kısaltarak sitenizde veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz. İnsanların bu linklere tıklamasını sağlamalısınız. Çünkü paranızı bu linklere gelen tıklamalardan kazanacaksınız. 1.000 Tıklama başına 5 TL’ye kadar teklif veren servisler bulunmaktadır. Çevrenize güveniyorsanız ve linklere tıklama getireceğinize inanıyorsanız bu iş tam size göredir. Tek yapmanız gereken, kısalttığınız linkleri dağıtmak ve tıklanmasını sağlamaktır. 

Link kısaltma servislerinde paranız birikecektir. Alt ödeme limiti diye bir sınır vardır. Biriken paranız bu sınırı geçtiğinde hesabınıza aktarabilirsiniz. İster Paypal ister Banka ile ödemenizi alabilirsiniz. Link kısaltma servislerinin belirli ödeme günleri vardır. Bu günlerde paranız hesabınıza yatmış olur. Link kısaltma servisinizi seçerken dikkatli olmalısınız. Sahte sitelerden uzak durmalısınız. Siteye üye olmadan önce biraz araştırma yapın. Ödeme kanıtını görmediğiniz site ile çalışmaya başlamayın. Sitenin sayacı hakkında yorumlara göz atın. Güvenilir bir site olduğuna inandığınızda siteye üye olup para kazanmaya başlayabilirsiniz. 

İnternetten para kazanmak için mutlaka link kısaltmayı denemelisiniz. Zahmetsiz bir iş olarak gözükmektedir. Size tek gereken linklerinize tıklayacak insanların olmasıdır. Genellikle sosyal medyada sayfa sahipleri ve site sahipleri link kısaltma servislerinden oldukça fazla para kazanmaktadır. Sizde link kısaltma servislerinden birisine üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Not: Türkiye’de en iyi oranlara sahip olan link kısaltma servislerinden biri olan bc.vc‘yi tavsiye edebiliriz.

Originally posted 2015-09-19 00:24:22.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , ,

“İnternetten Para Kazanma Yolları (Link Kısaltma)” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz