maxad.co

Komisyon Tipi:... CPM, CPC
Minimum Ödeme: ...50 TL
Ödeme Sıklığı: ...Aylık
Ödeme Şekli:...Havale
Ülke:... Türkiye
İletişim: maxad@maxad.co
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
5.423 kez okundu

Maxad.co Türkiye’nin tek Adsense’nin sertifikalı iş ortağıdır. Google AdSense Sertifikalı İş Ortağı (GASCP) programı, yayıncıların AdSense’ le daha fazla gelir sahibi olmalarına yardımcı olmayı hedefleyen bir akreditasyondur.

AdSense Sertifikalı İş Ortakları, AdSense reklam kodunun sayfalarınıza yerleştirilmesinden, devamlı optimizasyon testleri yapmaya kadar çeşitli özel hizmetlerle yayıncılara destek verebilmektedir.

Ödeme günü her ayın 5’idir. Eğer ayın 5’i tatil gününe gelirse, bir önceki iş gününde ödemeler yapılmaktadır. Ocak ayına ait gelirler Şubat sonunda tahsil edilmektedir. Sonrasında sizlerle yapılacak mutabakatlar ve kontrollerden sonra 5 Mart’ da ödenmektedir.

Hesaplarında en az 50 TL biriken yayıncılarımız aylık periyodlarda ödemelerini alırlar.

Yayıncılarımızın kazançları KDV dâhil bürüt gelir olarak gösterilmektedir. Ödeme vadesi geldiğinde tüzel kişiler için bürüt tutarlı fatura kesilmesi tavsiye edilmektedir. Fatura kesemeyen gerçek kişiler için mali kurallara uygun olarak stopaj kesintisi yapılarak gider pusulası ile ödeme yapılmaktadır.

Neden bir sertifikalı iş ortağı ile çalışmalısınız?

Kendi hesabınızı etkin bir şekilde yönetmek ve optimize etmek için yeterince zaman ayıramayabilirsiniz.

Maxad, teknik destek, reklam kodunun uygulanması, A/B testlerinin yapılması ve performans ve gelirinizin optimize edilmesi gibi hizmetlerle size daha fazla kazanç elde etmeniz için destek verebilmektedir.

Bunlara ek olarak, site tasarımında en iyi uygulamayla ve özel danışmanlıkla sitenizdeki kullanıcı deneyimini optimize etmenize ve sitenizden en yüksek geliri elde etmenize yardımcı olabiliriz.

Ne gibi nitelik ve bilgiye sahibiz?

AdSense Sertifikalı İş Ortakları, titizlikle incelenmekte ve üst düzey kalifikasyon standartlarını karşılamaktadır.

Bu programa başvuran tüm işletmeler kabul edilmemektedir. Bir şirketin Sertifikalı İş Ortağı olması için, AdSense konusundaki deneyim ve uzmanlığını göstermesi, kalifikasyon sınavımızı geçmesi ve ilave kalite standartlarını karşılaması gerekir.

Maxad tüm sınavlardan başarıyla geçerek Adsense Sertifikalı İş Ortağı olmaya hak kazanmıştır.

2014-10-16 16_02_47-Raporlama Paneli - Yayıncı Paneli

Kullanıcı Paneli


Originally posted 2015-09-12 19:57:36.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

“maxad.co” için 5 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz