PubCPM

Komisyon Tipi:... CPM, PopUp
Minimum Ödeme: ...$ 2
Ödeme Sıklığı: ...Anında
Ödeme Şekli:...Paypal
Ülke:... Romanya
İletişim: pubcpm@gmail.com
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
3.339 kez okundu

2014-05-06 14_04_05-PubCPM - Advertising Cpm Network

PubCPM İnceleme

PubCPM gösterim başına yayıncılara ücret ödeyen, reklam türü olarak sadece PopUp barındıran bir reklam ağıdır. Anlık olarak istatiklerinizi takip edebilirsiniz, PubCPM nin en güzel tarafıda budur, anlık olarak gösterimlerinizi ve kazançlarınızı görebiliyorsunuz. Kazancınız 2$ olduğunda ise saatler içirisinde paypal hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

PubCPM nin en kötü tarafı popup reklamlarda çoğunlukla adult reklamların çıkması. Bu normal yayıncılar için sıkıntılı bir durum, bu yüzden bu reklam ağını sadece adult site sahiplerinin kullanmaları önerilir.

PubCPM Review

Pub CPM is an international CPM ad network and is free to join and make money. We accept almost every website so don’t wait – join us! Your website must comply with our terms. There’s no minimum requirement. Whether your website receives 10 visitors a day or 10000 – you can sign up and use our system. 

Earnings vary depending on the website performance and market conditions. Geographic location of your site traffic levels can also play a part in determining your overall revenue potential. Best way to find out is to try our network for several weeks – enough time for us to pick only the best perfmorming ads on your website. You can increase your revenue by display popunders!

All payment requests are processed in few hours with minimum of $2, Currently we offer only PayPal as a payment method.

Originally posted 2015-03-26 09:19:34.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

“PubCPM” için 2 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz