Reklam X (Kapandı)

Komisyon Tipi:... CPC, PopUp, Gelir Payı
Minimum Ödeme: ...50 TL
Ödeme Sıklığı: ...Aylık
Ödeme Şekli:...Havale
Ülke:... Türkiye
İletişim: bilgi@reklamx.com.tr
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
2.731 kez okundu

2014-06-04 11_01_32-Reklam X _ Online Reklam Platformunuz


Reklam X İnceleme

Reklam X yayıncılara Popup, Splash, PPC ve PPA tarzda reklam alternatifleri sunan bir reklam ağıdır. Yayınladığınız banner türleri ile gösterim, tıklama ve satış başına kazanç sağlayabilirsiniz.

reklamX.com.tr’nin amacı, tüm webmasterlerin hitli sitelerinden sabit gelire sahip olmalarını sağlamak ve bu sitelerdeki reklam olanaklarını reklamverenlere erişilebilir kılarak kullanışlı hale getirmektir.

reklamX.com.tr olarak, kısa zaman içinde binlerce webmastere hizmet vermeyi amaçlıyoruz.
Er-bi Reklam Ajansı 2003 yılında kurarak reklam sektörüne girmiş,İstanbul da faliyet göstermektedir. Web üzerindeki işletmeye yardımcı olmak için reklam ve tanıtım imkanı sağlarız. Yayıncıların kendi işlerini büyütebilmelerini de sağlar. Basit metin reklamlarından zengin medya reklamlarına kadar çeşitlilik gösteren reklamcılık programlarımız, işletmelerin müşteri bulmalarına ve yayıncıların içeriklerinden para kazanmalarına yardımcı olur. Ayrıca, işletmeler için maddi tasarruf sağlayan ve kuruluşların daha üretken olmalarına yardımcı olan e-pazarlama hizmeti sunmaktayız.

reklamX.com.tr Nasıl Çalışır ?

yayıncı kayıt olarak sistemdeki kodu kendi web sayfasına ekleyerek hiç bir onaya gerek kalmadan anında sistem tarafından onaylanır site aşagıdaki reklam seçeneklerine ait kodları sitelerdeki belirtilen alanlara yerleştirilerek kazanç sistemindeki yayıncı payınızı şirketimizce belirtilen alt limite uşlaşınca ödeme talep ederek muasebe departmanındaki yetkili ödeme yapar.
popup ,splash,ppc,ppa reklam secenekleri mevcuttur.

 

2014-06-04 11_13_07-Reklam X _ Online Reklam Platformunuz _ Panelim

Kullanıcı Paneli

 


Mevcut Değil

Originally posted 2015-08-25 11:12:43.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , ,

“Reklam X (Kapandı)” için 1 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz