ReklamBux

Komisyon Tipi:... CPM, CPC, Mobil
Minimum Ödeme: ...10 TL
Ödeme Sıklığı: ...Anında
Ödeme Şekli:...Paypal, Havale
Ülke:... Türkiye
İletişim: info@reklambux.com
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
5.989 kez okundu

2014-09-03 10_56_13-Reklambux - Publisher Home

ReklamBux İnceleme

Yayıncılar sitelerine ekleyeceği kodlar ile ReklamBux bünyesindeki reklam verenler ile Google, AppNexus gibi büyük firmaların reklamlarınıda yayınlayarak tıklama (CPC) ve gösterim (CPM) başına kazanç sağlarlar.

ReklamBux kaliteli reklam verenler ile her boyuttaki yayıncıları bir araya getiren, bünyesinde CPC ve CPM reklam çeşitlerini bulunduran online bir platformdur. ReklamBux, reklam verenlere küresel pazarda en az maliyetle en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Kendi banner ve metin reklamlarınızı oluşturarak, anahtar kelimelerinizi, coğrafi filitrelerinizi seçerek en az maliyetle, en doğru hedef kitlelere ulaştırın.

ReklamBux üzerinde gösterim (CPM) ve tıklama (CPC) başına kazanç sağlayabileceğiniz iki reklam modeli vardır. Reklamverenlerin yayınladığı reklamlara verdiği teklifler üzerinden %40 kazanç sağlarsınız. Yayınladığınız reklamlar kesinlikle popup, film, dizi siteleri, mp3 indirme siteleri, yetişkin adult site reklamları içermez ve bu siteler kabul edilmez. ReklamBux üzerinde kazancınız 20TL olduğunda her ayın 1 ile 15 arasında kazançlarınız tercih ettiğiniz ödeme sistemiyle sorunsuzca ödenmektedir.

Not: ReklamBux üzerinde bulunan reklamlar çoğunlukla gösterim başına para kazandırmaktadır.

ReklamBux ile kazancınızı katlayın, performansa dayalı reklamlar ile kazandığınız tutarın kat ve kat üzerinde kazanın. Peki nedir bu kâr payı? Kâr payı, reklam gösterimlerinden kazandığınız tutara karşılık ek bonus olarak alacağınız tutardır. Para talebi sınırına ulaştığınızda, talep ettiğiniz tutar ve o ayki performansınız hesaplanarak kazancınızın %500 lere varan bonus tutarı ile paypal hesabınıza aktarılır.

2014-09-03 10_53_18-Reklambux - Publisher Home

Yayıncı Paneli

Originally posted 2015-08-06 16:58:42.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

“ReklamBux” için 25 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz