ReklamStore

Komisyon Tipi:... CPM, CPC
Minimum Ödeme: ...30 TL
Ödeme Sıklığı: ...Aylık
Ödeme Şekli:...Havale
Ülke:... Türkiye
İletişim: yayinci@reklamstore.com
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
4.745 kez okundu

rs_main_logo

ReklamStore İnceleme

ReklamStore, gösterim ve tıklama başına kazanç sağlayabileceğiniz bir reklam ağıdır. Siteye üye olduğunuzda size verilen banner kodlarını web sitenizde uygun yerlere koyarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

ReklamStore’da tüm reklamverenler sizin sitenizde yer alabilmek için bir nevi küçük bir açık arttırmaya girerler. Bu sayede, o an ve o dakikada size en yüksek parayı ödemeyi kabul eden reklamverenin reklamı sayfanızda görünür. Bu açık arttırma her bir gösterim için tekrarlanır. Çünkü biz her gösteriminizin en yüksek kazancı elde etmesini isteriz.

Ne tık ne de aksiyon önemli olan eCPM. Piyasadaki rakiplerinin aksine ReklamStore yayıncılarına bir çok farklı model üzerinden gelir kazandırmaktadır. Bu sebeple ortaya çıkan eCPM kavramı ile yayıncılarımız daha kolay ve karşılaştırılabilir şekilde kazançlarını görebilecek ve analiz edebileceklerdir.

ReklamStore, yayıncı ödemeleri takip eden ayın 30’unda ya da takip eden iş gününde gerçekleşleşmektedir. Örneğin, Kasım ayında kazandığınız tüm kazançlar Aralık 30’da hesabınıza yatırılacaktır. Yayıncılarımızın ödeme almaları için en az 30 TL’lik kazanç elde etmiş olmaları gerekmektedir.

2014-08-25 13_18_31-ReklamStore

Kullanıcı Paneli

 


Mevcut Değil

Originally posted 2015-09-26 21:06:23.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , , ,

“ReklamStore” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz