Slimspots

Komisyon Tipi:... CPA, Satış Ortaklığı, Popup
Minimum Ödeme: ...50 $
Ödeme Sıklığı: ...Haftalık , Aylık
Ödeme Şekli:...Paypal, Paxum, Havale
Ülke:... Almanya
İletişim: support@slimspots.com
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
3.391 kez okundu

logo_slimspots

Slimspots İnceleme

Slimspots, Meine Lieblings GmbH Braunschweig tarafından geliştirilen, kaliteli reklamverenler ve yayıncılar ile çalışan bir şirkettir. CPA ve Satış Ortaklığı reklamları ile yayıncılara para kazandırmaktadır. Diğer reklam ağlarının aksine adult siteleri bünyesine kabul etmektedir.

Slimspots’a üye olduğunuzda sizden kullanacağınız siteleri eklemenizi isteyecektir, siteleri eklediğinizde onay sürecinden sonra reklam kodlarını sitenize yerleştirebilirsiniz. Bünyesinde bulunan reklamlar standart banner reklamlar, direkt link, mobil, 3g, Popunder reklamları gibi bir çok çeşit reklam tipi bulunmaktadır.

Slimspots ile kazancınız 50 dolar olduğunda paypal, paxum hesabınıza yada 100 dolar olduğunda havale yoluyla çekme talebinde bulunabilir, Haftalık yada aylık olarak kazancınız aktarılmaktadır.

Skype adresi: sibel.slimspots

2015-10-30 13_20_36-Dashboard

Kullanıcı Paneli


Mevcut Değil

 

Originally posted 2017-04-23 06:38:36.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , , , ,

“Slimspots” için 5 Yorum

 • En güvenilir reklam şirketidir ödemeleriniz 300 usd doları geçerse haftalık az olursa ayın birinde fatura kesilir ayın 8’inde ödeme yapılır.Ben üç aydır çalışıyorum kesintisiz ödeme alıyorum

 • Bugüne kadar ödemelerde herhangi bir sıkıntı yaşamazken artık slimspostunda dolandırı bir firma olmaya başlayacağını umabiliriz.

  Reklam gelirleri %80 oranında zaten düştü. Bunun sebebi olarakta artık bu tarz reklam çıkmak, ürün satmak , para çekmek gibi işlemlerin prosedürleri değişti. ( en azından kendileri böyle söylüyor)

  Son 2 ayın parasını bana yatırmadılar. Hesabımda 200 euro olmasına rağmen, 110 euro yatırdılar. zaten banka da bu paranın 25 eurosunu kesti.

  Kendilerine durumu bildirdiğimde sorun olmadığını felan söylediler. Kısacası 3 aydır biriktirdiğim 200 euro hesabıma 70 euro olarak geçti. 25’ini banka kesti geri kalanını da mağlum dolandırıcı slimsposts kesti.

 • yener şen :

  slimspots kullanmayı düşünen varsa kesinlikle ama kesinlikle uzak dursun!!!! ödemeleri yapmayı kestiler!

  Slimspots is a scam company.

 • slimspots kullanmayın arkadaşlar dolandırıcılar. Bununla ilgili bir sürü konu açılmaya başladı.

  http://slimsposts-reviews.blogspot.com.tr/2017/08/bir-suredir-exit-traffic-icin-slimspots.html

Yorum Yapabilirsiniz