TLTC Link Kısaltma ve Para Kazanma

Komisyon Tipi:... Link Kıslatma
Minimum Ödeme: ...10 TL
Ödeme Sıklığı: ...3 Gün
Ödeme Şekli:...Papara, Payza, Payoner, Webmoney, inial, Yandexmoney
Ülke:... Türkiye
İletişim: bilgi@tl.tc
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
1.530 kez okundu

Türkçe Link Kısaltma Sistemi

2005 yılında KonyaDesign olarak reklam,tasarım,seo alanında hizmetler verdik. 2015 yılında yeni güncel ve ziyaretçileri yormayacak bir url kısaltma sistemi için kolları sıvadık. 2016 ocak ayının başında link kısaltma reklam ve tanıtım için isim arayışı içerisine girdik. 2 harfli akılda kalıcı ve bizim içimizdeki duyguları yansıtacak bir isim bulduk.

1 yıldır ücretsiz link kısaltma hizmeti veren sitemiz artık tıklama ve reklam göstererek kazanç sağlayabileceğiniz bir site haline dönüştü. Sitemize ilgisi olan yada olmayan herkes katılabilir. Amacımız hem reklam yaparak reklam verenlerin reklam ihtiyacını karşılamak hemde internette zaman harcayan kardeşlerimizin zamanını iyi değerlendirmesini sağlamak. Sponsor reklamlar ve yönlendirme tabanlı reklamlar ile yayıncı üyelerimize para kazandırmak.

Reklam verenler ile yayıncıların bir hesapta yönetilemesine olanak sağlayan sistemde ister yeni bir kampanya oluşturarak web sitenizin reklamını yapabilir ister link kısaltarak gösterim bazlı para kazanabilir. Tavsiye sistemimizde mevcuttur. Arkadaşlarınızı sitemize tavsiye ederek onların da kazançlarından belirli bir oranda kendiniz kazanabilirsiniz.

Mevcut Değil

Originally posted 2017-06-14 09:36:59.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , ,

“TLTC Link Kısaltma ve Para Kazanma” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz