Uzman Reklam – Adnimo

Komisyon Tipi:... CPM, PopUp, Splash, Mobil
Minimum Ödeme: ...20 TL
Ödeme Sıklığı: ...Haftalık
Ödeme Şekli:...Havale
Ülke:... Türkiye
İletişim: bilgi@uzmanreklam.com
İndir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
5.325 kez okundu

2015-02-08 22_03_05-Uzman Reklam 2016-04-04 10_07_26-Panelim - Adnimo

2011 yılından beri dijital reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren Uzman Reklam, kesintisiz ödeme ve yüksek yayıncı / reklam veren memnuniyeti ile günümüzde reklam sektörünün lider firmalarından biridir. Genç, deneyimli ve dinamik kadrosu ile, yüksek güvenlikli ve güçlü sunucuları sayesinde milyonlarca hiti idare edebilecek kaliteyi yakalamıştır ve hali hazırda yüzlerce kişiye kazanç kapısı olmuştur.

Uzman Reklam Splash ve Popup reklam ağları arasında en iyi reklam ağlarından biridir. 

Mobil reklam alanında Uzman Reklam en iyisi diyebiliriz, çünkü diğer mobil reklam ağlarındaki gibi sadece gösterim yada tıklama başına değil, bunların yanında bir de ortaklık sistemi veriyor. Yani her geri dönüşüm başına kazanç sağlıyorsunuz.

Mobil reklamlarda en iyi kazanç sistemi ortaklık sistemidir. Buna örnek verecek olursak, çoğu mobil reklam ağları 1000 gösterim başına 30 TL veriyor, ortaklık sistemine göre minimum 10 geri dönüşüme o kadar kazanırsınız. Mesela 1000 gösteriminiz varsa rahatlıkla 40 yada 50 geri dönüşümünüz olur, buda 50 x 3 = 150 TL yapar.

Ödemeleri haftalıktır ve kazançlarınız her pazartesi işleme alınır ve iki iş günü içerisinde banka yoluyla hesabınıza gönderilir.

Not: Yeni reklam networkümüz Adnimo.com’un hizmete girmesi nedeniyle, 3 Nisan 2016 Gece 12:00 itibariyle Uzman Reklam kodları durdurulacaktır. Maddi kayba uğramamak için, en kısa sürede Adnimo.com‘a üye olarak, yeni reklam kodlarını sitenize yerleştirmeniz gereklidir

Yayıncı Paneli

Yayıncı Paneli

 


Mevcut Değil

Originally posted 2017-04-23 06:52:14.

İlginizi Çekebilecek Konular

Yorumlar

Yorum Gönderildi

Etiketler: , , , , , , , ,

“Uzman Reklam – Adnimo” için 4 Yorum

 • o iş pek anlattığınız gibi olmuyor. 11 tl ile 35 tl arasında değişen ödemeyi kullanıcı yapması gerekiyor ki dediğiniz kadar kar olsun. ama bu sayı 1000de 5i geçmiyor. oda gelirine göre 5tl ile 15tl arasında bi para bırakıyor. en iyisi mobil splash

  • Bence reklam yerleşiminizi düzgün yaptıktan sonra sorun olacağını düşünmüyorum, kendi 3 gün istatistiğimi paylaşayım

 • Merhabalar, 

  Yayıncı adaylarımız sitemizin iletişim bölümü üzerinden diledikleri zaman merak ettikleri konular hakkın bilgi alabilirler.

  İyi günler dileriz.

  UzmanReklam.com

 • Tek kelime 5 para etmez! Facebook hiti kabul değilmiş. Arkadaş Facebook’tan ziyaretçi gelmeyen sitemi kaldı? Kaç sitenin hiti %100 arama motorlarından geliyormuş. Buna Adsense bile karşı değilken bu tip küçük ölçekli reklam ağları sadece ödeme anında kıvırmak için bu tür kurallar koymaktadır. O nedenle tavsiye etmiyorum.

Yorum Yapabilirsiniz